płaskie pokrycia dachowe, dachy płaskie, membrany dachowe

Realizujemy: dachy płaskie, dachy płaskie
przemysłowe
płaskie dachy, membrany dachowe
WARTO zobaczyć
B
Porady
Nowo powstałe dachy płaskie, dachy przemysowe poddaje się próbie szczelności - próba wodna. Zaletą tej metody jest to, że dobrze pokazuje nieszczelności dachu. W szczególności płaskie dachy powinny spełniać wysokie wymogi...
 

hydroizolacja dachów płaskich
płaskie dachy płaskie
dachy przemysłowe
dachy płaskie

1
mapa serwisuskontaktuj się
 

Głównym profilem naszej działalności jest hydroizolacja dachów płaskich. realizujemy PŁASKIE dachy przemysłowe, dachy płaskie oraz inne płaskie DACHY.

 
  <- powrót do strony z poradami
     
 

Krycie dachu płaskiego w porze zimowej
Tradycyjnie się uważa, że zimą nie wolno kryć dachu płaskiego, ponieważ jest zimno i pada śnieg. Z powodu mrozów nie należy pracować z zaprawą, a materiały łatwo pękają. Śnieg, który zostaje pod warstwą hydroizolacyjną, staje się źródłem wilgoci, przy wzroście temperatury natomiast - parą, zmniejsza odporność izolacji cieplnej i tworzy pęcherze gazów, które niszczą jednolitość powierzchni w miejscach łączenia.
Wszystko to jest prawdą, jednak praktyka pokazuje, iż przy użyciu współczesnych materiałów można zmniejszyć barierę temperatury podczas prac dekarskich i pomyślnie wykonywać dachy płaskie nawet w porze zimowej.

Chcąc pracować z zaprawą betonową lub cementową przy ujemnych temperaturach, trzeba używać dodatków odpornych na mróz, które pozwalają pracować nawet przy temperaturze -150C. Nowoczesne dodatki nie posiadają chlorku i amoniaku, nie są też agresywne i nie szkodzą ludziom.
Użycie urządzeń do przygotowania i podawania mieszanki betonowej pozwala utrzymać wysoką jakość prac.

Nowoczesne rulonowe materiały hydroizolacyjne, których podstawę stanowi bitum, wyróżniają się charakterystykami, które pozwalają używać ich przy minusowej temperaturze. Zgrzewalnych materiałów z modyfikowanego bitumu można używać przy temperaturze -250C. Jeszcze bardziej odporne na ujemne temperatury są membrany polimeryczne, wyprodukowane przy użyciu chlorku poliwinylu, polimeryzowanego etylenu - propylenu lub termoplastycznego poliolefinu. Istnieją tworzywa, których elastyczność zachowuje się przy temperaturze do - 600C, zaś temperatura podczas pracy może sięgać nawet do -800C.

By nie było skutków wilgoci, która tworzy się z powodu topnienia śniegu pod hydroizolacją dachu płaskiego, należy wykonać następujące prace:
1. Dokładnie oczyścić śnieg z dachu kompresorami powietrznymi.
2. Użyć materiałów do izolacji cieplnej o minimalnym wchłanianiu wilgoci (do 2,5 proc.).
3. Zapewnić wentylację konstrukcji powierzchni dachu płaskiego.

A więc krycie dachu (dachy płaskie przemysłowe) w porze zimowej i jesiennej jest nie tylko możliwe, lecz staje się zwyczajną czynnością.
   
       
 Głównym profilem działalności firmy ISOTER jest hydroizolacja dachów płaskich (dachy płaskie). Nasz oferta izolacji obejmuje w szczególności: płaskie dachy przemysłowe, dachy płaskie oraz inne płaskie pokrycia dachowe. Wykonujemy kompleksowe hydroizolacje dachowe zarówno na obiektach nowych jak i remontowanych. Realizujemy dachy płaskie na podłożu typu blacha trapezowa.

dalej...

Specjalizujemy się w wykonawstwie hydroizolacji dachów płaskich na wszelkich rodzajach podłoży. Nasza oferta izolacji obejmuje w szczególności: dachy przemysłowe, dachy płaskie oraz inne płaskie pokrycia dachowe.Wykonujemy kompleksowe izolacje zarówno na obiektach nowych jak i remontowanych, na wszelkich typach podłoży: blachach trapezowych, żelbecie, konstrukcjach dachowych. Hydroizolację dachów płaskich wykonujemy w technologii folii z tworzyw sztucznych. Współpracujemy tylko z sprawdzonymi dostawcami membranowych systemów pokryć dachowych i wykorzystujemy najwyższej jakości membrany dachowe.
     
         
   
 
 
 
    dachy płaskie - membrany dachowe - płaskie dachy przemysłowe - płaskie dachy
płaskie dachy pokrycia dachowe - płaskie dachy - hydroizolacja dachów płaskich
Tworzenie stron - Whiteart studio reklamy