dachy płaskie - ocieplenie dachu płaskiego, plaskie pokrycia dachowe, membrany dachowe

Realizujemy: dachy płaskie, dachy płaskie
przemysłowe
płaskie dachy, membrany dachowe
WARTO zobaczyć
B
Porady
Nowo powstałe dachy płaskie, dachy przemysowe poddaje się próbie szczelności - próba wodna. Zaletą tej metody jest to, że dobrze pokazuje nieszczelności dachu. W szczególności płaskie dachy powinny spełniać wysokie wymogi...
 

hydroizolacja dachów płaskich
płaskie dachy płaskie
dachy przemysłowe
dachy płaskie

1
mapa serwisuskontaktuj się
 

Głównym profilem naszej działalności jest hydroizolacja dachów płaskich. realizujemy PŁASKIE dachy przemysłowe, dachy płaskie oraz inne płaskie DACHY.

 
  <- powrót do strony z poradami
     
 

Granulaty w ocieplaniu dachów płaskich

Prawidłowe, efektywne ocieplenie dachu płaskiego musi zapewnić szczelne wypełnienie izolowanych przestrzeni i jednakową grubość w każdym przekroju. Opór cieplny przegrody w równym stopniu zależy od właściwości cieplnych, jak i od grubości warstwy ocieplającej. Układając maty lub płyty, możemy być w każdej sytuacji pewni jakości ocieplenia. W wypadku stosowania izolacji w stanie luźnym, wdmuchiwanej za pomocą agregatów w przestrzenie trudno dostępne, największa odpowiedzialność za wykonanie prawidłowego ocieplenia spoczywa na wykonawcy.

Ilość zastosowanego materiału, grubość ułożonej warstwy i jej powierzchnia powinny być kontrolowane podczas wykonywania ocieplenia przez autoryzowane firmy wykonawcze (dachy płaskie). Zamiast ocieplać granulatem stropodach dwudzielny, warto rozważyć budowę dachu stromego z wykorzystaniem powstałego poddasza na cele użytkowe. Pozwoli to uzyskać dodatkową powierzchnię użytkową, prawidłowo i najefektywniej docieplić dach. Podobnie wypełnienie istniejących szczelin w ścianach niedostatecznie poprawia izolacyjność. Korzystniej jest docieplić ścianę od zewnątrz metodą suchą lub mokrą zyskując w ten sposób maksymalny efekt i nową elewację.

Granulowana wełna mineralna kamienna lub szklana ma gęstość objętościową w stanie luźnym 20-80 kg/m3. Tego typu izolacje powinno stosować się wyłącznie wtedy, gdy nie można wykonać ocieplenia z wykorzystaniem wyrobów uformowanych.

   
       
 Głównym profilem działalności firmy ISOTER jest hydroizolacja dachów płaskich (dachy płaskie). Nasz oferta izolacji obejmuje w szczególności: płaskie dachy przemysłowe, dachy płaskie oraz inne płaskie pokrycia dachowe. Wykonujemy kompleksowe hydroizolacje dachowe zarówno na obiektach nowych jak i remontowanych. Realizujemy dachy płaskie na podłożu typu blacha trapezowa.

dalej...

Specjalizujemy się w wykonawstwie hydroizolacji dachów płaskich na wszelkich rodzajach podłoży. Nasza oferta izolacji obejmuje w szczególności: dachy przemysłowe, dachy płaskie oraz inne płaskie pokrycia dachowe.Wykonujemy kompleksowe izolacje zarówno na obiektach nowych jak i remontowanych, na wszelkich typach podłoży: blachach trapezowych, żelbecie, konstrukcjach dachowych. Hydroizolację dachów płaskich wykonujemy w technologii folii z tworzyw sztucznych. Współpracujemy tylko z sprawdzonymi dostawcami membranowych systemów pokryć dachowych i wykorzystujemy najwyższej jakości membrany dachowe.
     
         
   
 
 
 
  dachy płaskie - membrany dachowe - płaskie dachy przemysłowe - płaskie dachy
płaskie dachy pokrycia dachowe - płaskie dachy - hydroizolacja dachów płaskich
Tworzenie stron - Whiteart studio reklamy